T42 Threadlocker

GENEL BİLGİLER:
SAF–T–LOK anaerobik yapışkan/sızıntı önleyiciler kilitleme, sızdırmazlık, dolgu ve metal parçaları bağlamak için formüle edilmiş tek bileşikli solventsiz bir bileşendir.

Hava ile temasında bozulmaz, oksijensiz ortamda birbirine yataklık eden iki metal arasında kür olur. Parçalar arasında eksi haline geri dönebilen polimer bir tabaka oluşturur. SAF–T–LOK ürünleri kullanıcı için akışkan sızdırmazlığına ek olarak solvent, korozyon ve parçalar arasındaki galvanik etkilere karşcivata sabitleyici, civata sabitleyiciler, civata sabitleme, endüstriyel bakım kimyasalları, saf-t-lok, akışkan sızdırmazlığı, düşük mukavemetli sabitleme, endüstriyel kimyasallar, civata sabitleyici, civata sabitleyiciler, civata sabitleme, endüstriyel bakım kimyasalları, saf-t-lok, akışkan sızdırmazlığı, düşük mukavemetli sabitleme, endüstriyel kimyasalları direnç sağlar.

SAF–T–LOK T42, kür olduktan sonra arzu edildiginde parçaların normal aletlerle demontajına olanak saglar.

ÜRÜN TANIMI:
SAF–T–LOK T42; tekrar ayar gerektiren civata sabitlemesi ve benzeri uygulamalar için geliştirilmiş, orta derecede mukavemetli kitleme ve sızdırmazlık için kullanılır. Bu ürün montaj elemanlarını önceden yağlandırmasına rağmen gereken torkla montaja olanak saglar. Yüksek mukavemet gerektirmeyen durumlarda uygulanabilir. Bu ürünün seçilmesi akışkan sızdırmazlığı yanında düşük mukavemetli sabitlemelerde oldukça güvenilirdir.

GELİŞTİRİLMİŞ EKİPMAN GÜVENİRLİLİĞİ:
Vibrasyon altında kitleme vidası ve puluna daha büyük bir sabitleme kuvveti uygulayarak güvenilirliği arttırır. Gereken sabitleme derecesi için uygun torkla sıkmaya olanak sağlar.
Ayrıca mekanik sabitleme metotlarına kıyasla kayda değer bir tasarruf sağlar.

UYGULAMA KOLAYLIGI:
Yapıştırıcı bir malzemeyle karıştırılmasına gerek yoktur. Özel ihtiyaçlara cevap verebilmesi için çok geniş bir uygulama metodu aralığına sahiptir. Temizlenmesi kolay ve kokusu oldukça azdır.

T42 THREADLOCKER BROŞÜRÜ