Manyetik Tahrikli Pompalar

Salmastrasız Çözüm, Sıfır Kaçak ve Güvenli Transfer

Manyetik tahrikli (salmastrasız) santrifüj pompalarda, akışkan kapalı bir hazne içerisinde hapsolmakta ve pompa sıfır kaçakla çalışmaktadır. Bu pompalar, işletmelerde özellikle kıymetli ve/veya tehlikeli kimyasalların transferinde yoğun olarak tercih edilmektedir.

Bu pompaların en önemli avantajı; agresif ve tehlikeli kimyasalların sebep olduğu salmastra kaçaklarının önüne geçmesidir. Bu sayede tehlikeli kimyasalların ortama ve kişilere zarar vermesi önlenmektedir.

Uygulamanın ihtiyacı olan basınca göre plastik (Polypropylene ya da PVDF) veya döküm gövdeli (içi ETFE kaplı) olarak tercih edilebilmektedir. Ayrıca kullanacağınız kimyasalınızın, malzeme uyumluluğuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hem BSP dişli hem de flanş bağlantılı modeller stoklarımızda bulunmaktadır.

Yan tarafta bu pompalarla ilgili kataloğa ve performans eğrilerine ulaşabilirsiniz. Pompalarla ilgili detaylı teknik bilgi ve fiyat teklifi talepleriniz için firmamızla irtibata geçmeniz halinde, satış ekibimiz en kısa zamanda sizlere dönüş sağlayacaktır.

Aşağıdan bu kategorideki ürün gruplarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

PLASTİK GÖVDELİ POMPALAR

DÖKÜM GÖVDELİ POMPALAR

MANYETİK TAHRİKLİ POMPALAR BROŞÜRÜ

Teklif Al