Genleştirilmiş Saf Grafit Arkası Yapışkanlı Şerit Conta

Bilindiği gibi tesislerimizde sızdırmazlık elemanı olarak birçok noktada conta kullanılmaktadır. Fakat bazı noktalarda conta kesimi ve montajı düşünüldüğünden daha zor olmaktadır.

Contalanacak yüzeyin şekline göre kesim sırasında bir hayli zaman kaybedilmekte ve malzeme kayıpları yaşanmaktadır. Buna ek olarak bozuk yüzeylerde yeni contalamalardan bile yeterli verim alınamamaktadır.

Sayfanın sağında bulunan broşürde detaylarına ulaşabileceğiniz Nr. 880 Self-Adhesive Graphite Sealant arkası yapışkanlı conta, conta kesmenin zor olduğu noktalarda (menol kapakları, tank kapakları, eşanjörler, pompa kademe bağlantıları, ince fatura yüzeyine sahip noktalarda, vb.. ), bozuk flanş yüzeylerinde, plaka ölçülerinden daha büyük çaplı bağlantılarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda sıcaklık dayanımı 600 C olduğu için bir çok uygulamada rahatlıkla tercih edilebilir.

Bunun yanı sıra; yüksek sıcaklık dayanımı ve yüksek ezilebilirlik kabiliyeti sayesinde; Nr. 888, standart contalardan çok daha iyi bir sızdırmazlık sağlamaktadır.

NR. 880 BROŞÜRÜ