Salmastra Sökme Aparatı Seti

salmastra sökme aparatı

Bilindiği gibi işletmelerde duruş sürelerinin kısaltılmaya çalışılması sebebiyle, günümüzde bakım çalışmalarında zamana karşı bir yarış başlamıştır.

Salmastra Sökme Aparatı Seti (Packing Extractor Tool), yumuşak salmastra kullanılan tüm ekipmanlarda bakım veya değişim sırasında salmastra sökme işleminin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Bunlar; santrifüj pompalar, piston pompalar, karıştırıcılar, reaktörler ve pulperler gibi dinamik uygulamalarda olabileceği gibi aynı zamanda vanalar, tank ve kazan kapakları, manhole’ler (adam deliği) ve handhole’ler (el deliği) gibi statik uygulamalar da olabilmektedir.

Ekipmanların bakım ve onarımı sırasında, sızdırmazlık yuvasında taşlaşmış, sertleşmiş ve adeta bloke olmuş yumuşak salmastraların çıkartılması ve sökme işleminin kolayca yapılabilmesi için son derece uygundur. Aynı zamanda söküm işlemi sırasında yumuşak salmastranın çalıştığı mile de zarar verilmemesi ürünün en önemli avantajlarından biridir.

Bu ürün sayesinde ekipmanın bakımı için daha az zaman harcanmakta ve duruş süreleri ciddi oranda kısalmaktadır.

Set içerisinde değişik uygulamalara yönelik farklı tip ve boylarda parçalar bulunmaktadır. Her set toplam 22 parçadan oluşmaktadır. Setin içeriğini aşağıda görebilirsiniz.

ESNEK GÖVDE APARATI:
KÜÇÜK BOY           2 Adet
ORTA BOY              2 Adet
BÜYÜK BOY           2 Adet

RİJİT GÖVDE APARATI:
ORTA BOY             2 Adet
BÜYÜK BOY          1 Adet

BURGU UÇ:           6 Adet

VİDA UÇ:                6 Adet

ANAHTAR:            1 Adet

Bakım ekibinin işini kolaylaştıracak ürünümüzle ilgili broşüre sayfanın sağ tarafından ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

SALMASTRA SÖKME APARATI SETİ BROŞÜRÜ

Teklif Al