Çift Burgulu (TWIN) Hijyenik Pompa

Ekzantrik Vidalı Pompa konusunda yıllardır başarı ile Türkiye’de temsilciliğini yaptığımız, Alman Wangen firmasının pozitif deplasmanlı çift burgulu hijyenik pompaları da ürün grubumuz içerisinde yer almaktadır.

Bu pompaların çalışma prensibi, burguların ters yönde hareketleri ve bu esnada oluşturduğu vakum ile ürünü emmesi esasına dayanır. Transfer sırasında hareketli metal burgular ve pompa gövdesi arasında hiçbir temas olmamaktadır. Transfer edilecek olan ürün, burgular arasındaki boşluklar sayesinde ezilmeden ve ürün yapısına zarar verilmeden basma hattına iletilmektedir.

Özellikle gıda, kozmetik ve kimya sektöründe tercih edilen bu pompalar, yüksek viskoziteli (max. 3.000.000cps) ve tanecikli ürünleri, ürünün viskozitesini bozmadan, ürünü yıpratmadan ve içindeki partikülleri ezmeden transfer etmeyi sağlar. En önemli avantajları arasında; her iki yönde de aynı performansla çalıştırılabilmesi, CIP yıkama için ekstra bir santrifüj pompaya ihtiyaç duyulmaması, çok geniş sıcaklık aralıklarında çalışabilmesi (max. 130°C) ve kuru çalışabilmesi sıralanabilir. Wangen çift burgulu hijyenik pompalar, pompa devrinin arttırılması ile CIP temizliğinin yapılmasına uygun olarak dizayn edilmiştir. Aynı zamanda yukarıda bahsedildiği gibi, bu pompalar, yıkamalı salmastra uygulaması ile kuru çalışmaya da uygundur.

Yan tarafta bu pompalarla ilgili kataloğa ve uygulama eğrilerine ulaşabilirsiniz. Pompalarla ilgili detaylı teknik bilgi ve fiyat teklifi talepleriniz için firmamızla irtibata geçmeniz halinde satış ekibimiz en kısa zamanda sizlere dönüş yapacaktır.

twin min tpm
twin burgusu min
twin parsed
WANGEN TWIN SERİSİ BROŞÜRÜ

Teklif Al