Havalı Toz Toplayıcılar

Havalı Toz Toplayıcıların emme, üfleme ve hem emme- hem de üfleme olmak üzere üç işlevi vardır. Hızlı tepkisi ile otomasyon sistemleri için oldukça uygundur. Üç işlevden birini seçerek gücü kontrol edebilmek mümkün, katı, sıvı ve gazları kolayca taşıyabilir, toplayabilir ve kaldırabilir.  Ağız şeklini kullanacağınız alana göre değiştirebilmeniz için uygundur.

Havalı Toz Toplayıcı; aynı anda emme, üfleme ve gaz, sıvı ve katı maddeleri kontrol edebilen ve düğme aracılığıyla yoğunluğu ayarlayabilen çok işlevli bir hava tabancasıdır.

Emme ağzının şekli kullanım amacına göre değiştirilebilir ve döndürülebilir ve genel vakum temizleyicilerle imkansız olan derin oluklar, boşluklar, ulaşılması zor yerler ve köşeler gibi yabancı maddeler kolayca taşınabilir, toplanabilir ve kaldırılabilir ve özellikle mükemmel bir anında sahip olduğu için otomasyon sistemlerinin uygulamasında optimal bir etkiye sahiptir.

Havalı Toz Toplayıcı, güç kaynağı olarak basınçlı hava kullandığından, uzun süreli kullanımdan sonra bile ısı üretmez, bu nedenle patlama riskini ve aletin yarı kalıcı ömrünü önlemek mümkündür. Havalı Toz Toplayıcı, kullanım kolaylığı, güvenlik ve ekonomi düşünülerek geliştirilmiş, çevre iyileştirilmesi için vazgeçilmez bir çok işlevli hava tabancasıdır.

Havalı Toz Toplayıcılar

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 09:00 – 18:00

Salı: 09:00 – 18:00

Çarşamba: 09:00 – 18:00

Perşembe: 09:00 – 18:00

Cuma: 09:00 – 18:00

Cumartesi: Kapalı

Pazar: Kapalı

Google Yorumlar

Hüseyin KORUCUOĞLU
Hüseyin KORUCUOĞLU
2023-10-05
Profesyonel kurumsal firma teşekkürler
Ali Acar
Ali Acar
2023-01-11
İnsanlar iyiler alakadar hep yardımcı olmaya çalışıyorlar
Muharrem Korkmaz
Muharrem Korkmaz
2022-10-19
sosyal iliskileri iyi musterilerle
Aziz CEYLAN
Aziz CEYLAN
2021-11-17
Profesyonel ekip

Teklif Al