Hakkımızda


1994 yılında İstanbul’da faaliyete geçen TPM Mühendislik, 30 yıla yakın bir süredir endüstriye hizmet etmektedir.
Kendi konularında uzman olan ve çalışma felsefeleri TPM Mühendislik ile paralel olan firmaların Türkiye’de temsilciliğini yapmaktadır. 
Bilindiği gibi günümüz rekabet şartlarında verimlilik oldukça önem taşımaktadır. TPM Mühendislik Endüstriye önerdiği ürünler ile verimliliğe katkı sağlamayı amaç edinmiş ve bunu başarmıştır.
Uzman mühendis kadrosu Türkiye’nin her bölgesinde üretim yapan endüstriyel tesisleri düzenli olarak ziyaret ederek; zaman, enerji, duruş ve işgücü kayıplarını en aza indirgeyecek ürünleri önermektedir.
Önerilen ürünlerin çevre ve çalışanlar için zararlı herhangi bir yapıya sahip olmaması dikkat edilen ön koşuldur. Ülkemizde asbest içermeyen sızdırmazlık elemanlarının yaygınlaşmasına TPM Mühendislik öncülük etmiştir.
Petrokimya endüstrisinden tekstile, gıda endüstrisinden otomotive, metal işleme tesislerinden ilaç endüstrisine kadar geniş bir yelpazede üretim yapan tesislere hitap edilmektedir.
TPM, endüstride Total Productive Maintanance (Toplam Verimli Bakım) olarak bilinmektedir. Yeni bir tanım olarak Profit Maintanance veya Manifacturing olarak da değerlendirilebilir. 
TPM Mühendislik olarak öncelikli amacımız, işletmelerin verimli ve karlı olarak çalışmalarına yardımcı olabilecek ürünleri önermektir.
Kuruluşundan itibaren prensiplerinden ödün vermeden dürüstlük ilkesi ile çalışan TPM Mühendislik, kendisini sürekli yenileyerek ve çalışma konularını da genişleterek siz müşterilerimizin de destekleriyle hizmetlerine devam edecektir.


tpm logo

“TPM Mühendislik olarak; Petrokimya Endüstrisinden Tekstile, Gıda Endüstrisinden Otomotive, Metal İşleme Tesislerinden İlaç Endüstrisine kadar geniş bir yelpazede üretim yapan tesislere hizmet vermekteyiz.”

TPM MÜHENDİSLİK

İletişim Bilgilerimiz


Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi C Blok No:6 Küçükyalı / Maltepe, 34852 Istanbul, TR.
+90 216 549 26 27
+90 216 549 26 17
+90 533 278 16 40 (Whatsapp Olarak da Kullanılır)
tpm@tpm.com.tr

Teklif Al