GRES VE SIVI YAĞ DOZLAMA SİSTEMLERİ

GRES VE SIVI YAĞ DOZLAMA SİSTEMLERİ

Gres ve/veya sıvı yağ dozlama sistemleri genel olarak pompa ve dozaj valfinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra pompa ile dozaj valfi arasında, bağlantı hortumu, 5 2 selenoid valf, regülatör vb. yardımcı elemanlar olarak kullanılmaktadır. Bu sistemlerde üretilen parçaya her defasında aynı miktarda dozlama yapılması sağlanırken aynı zamanda üretim hızında artış ve ürün kalitesinde standardizasyon sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılan gres veya sıvı yağ miktarı belirlenen optimum miktarlarda sabit olarak dozlanabileceği için yıllık gres ve/veya sıvı yağ maliyetlerinde tasarruf sağlanacaktır.

pass pumbe
pn mit duese und
dosierventil handgriff

GRES POMPALARI

Aşağıda resimlerini de görebileceğiniz üzere standart pnömatik çalışan ya da pnömatik baskılı çalışan modeller olabilmektedir. Kullanılacak kovanın veya varilin ölçülerine özel olarak tasarlanan çeşitli kova seçenekleri ile yağ kovası direkt olarak bu kovanın içine yerleştirerek kullanılmaktadır.

fatt verso tpm
fatt verso tpm
gres yağı tpm
fasspumpe scaled tpm
pass pumbe

DOZAJ VALFLERİ

dosierventile anshlussblock
abnox tpm

ABNOX TPM UYGULAMALARINDAN BAZILARI

Aşağıdaki resimlerden de görebileceğiniz üzere hem volümetrik hem de sürekli akış elde edebileceğiniz birçok farklı dozlama sistemi tarafımızdan dizayn edilmektedir. Bu dozlama sistemleri, farklı uygulamalara hizmet verebilmek için, elle tetiklenebileceği gibi, otomasyonda da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.

Application_2
Application_4
Application_8
Application_13
Application_6
Application_12
Application_7

Daha detaylı bilgi ve sistem çözümlerimiz ile ilgili iletişim bilgilerimizi kullanarak deneyimli mühendislik ekibimiz ile iletişime geçebilir, aşağıdaki butona tıklayarak ürün web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Teklif Al