Gres & Sıvı Yağ Pompaları

Bilindiği gibi; piyasada yoğun olarak kullanılan gres pompaları, varil dolu iken başarı ile çalışmakta ancak varil boşalmaya başladıkça gres iki tarafta toplanıp pompanın ağzına gelmediğinden dolayı pompa hava emmekte ve kenarlarda çok miktarda gres kalmaktadır. Bu kalan gresi varilden boşaltmak için pompa çıkarılmakta ve elle boşaltma işlemi yapılmaktadır. Bu durumda çalışanlar için hem ikinci bir iş ortaya çıkmakta hem de gresin boşalması sırasında dış ortamla kontaminasyon oluşmaktadır.

ASSALUB ve ABNOX Gres Pompaları’nı direk varilinizin ya da kovanızın üzerine yerleştirerek kullanabileceğiniz için ayrıca bir dolum işlemi yapılmasına gerek kalmamaktadır.

1:3, 1:6, 1:10, 1:25, 1:50 ve 1:65 gibi farklı piston oranları ile ASSALUB ve ABNOX Gres Pompaları, sıyırıcı plaka gresin üzerine oturacak ve arada hava kalmayacak şekilde yerleştirilir ve varil veya teneke boşaldıkça aşağıya doğru iner.

Aşağıdaki resimlerden de görüldüğü üzere varilin veya tenekelerin %99′ a yakın bir kısmı tamamen boşaltmaktadır. Bu sayede ikinci bir işçiliğe gerek kalmamakta ve gresin temiz kalması sağlanmaktadır.

Bu ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiye, kataloğumuza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GRES VE SIVI YAĞ POMPALARI BROŞÜRÜ

Teklif Al